Choose your language: pl en ua
Oferta Wynajem mieszkań

Wynajem mieszkań

Dla pracowników i nie tylko...

Idealne dla pracowników kontraktowych bądź dla młodych małżeństw na początek wspólnego życia.

agencja doradztwa personalnego żory

Zadbamy o Twoich pracowników


agencja doradztwa personalnego żory
agencja doradztwa personalnego żory

Mieszkania
Żory
ul. Boczna

Pokoje w formie kawalerek 4 i 6 osobowe w 5 piętrowym budynku z windą.

176 miejsc noclegowych

Cena najmu: 500 - 650 zł

od osoby w zależności od ilości wynajmowanych miejsc.

Wyposażona pralnia i miejsce do wypoczynku na zewnątrz. Każde z mieszkań jest wyposażone w aneks kuchenny z jadalnią oraz łazienkę. Pokoje są przygotowane do kwaterowania par oraz singli. Idealne dla pracowników kontraktowych bądź dla młodych małżeństw na początek wspólnego życia. Wnętrza w stylu skandynawskim zapewniają komfortowe warunku do wypoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. Spokojna lokalizacja nieopodal darmowych węzłów komunikacji miejskiej pozwala na odpoczynek od zgiełku miasta, jednocześnie nie uciekając od dostępu do miejskich rozrywek i udogodnień.


agencja doradztwa personalnego żory
agencja doradztwa personalnego żory

Mieszkania
Żory
ul. Rybnicka

Pokoje 6 i 10 osobowe w 1 piętrowym budynku.

125 - 135 miejsc noclegowych

Cena najmu: 500 - 650 zł

od osoby w zależności od ilości wynajmowanych miejsc.

Każde z mieszkań jest wyposażone w aneks kuchenny z jadalnią oraz łazienkę. Dodatkowym atutem jest wspólna przestrzeń do relaksu i ogólnodostępna pralnia z suszarnią. Pokoje są przygotowane do kwaterowania par oraz singli.

Jak w każdej naszej inwestycji staramy się aby stosunek ceny do jakości był jak najbardziej korzystne. Nasze jasne wnętrza w stylu skandynawskim nijak mają się do obecnych na rynku hoteli robotniczych w archaicznym wystroju. Relaks zapewnia położony w pobliżu park. Dbamy o komfort i wypoczynek pracownika i budujemy takie mieszkania, do których nam byłoby przyjemnie wracać.


Nowe inwestycje

Żory Baranowice oraz Żory Wygoda - przewidywany czas ukończenia realizacji lipiec-sierpień 2019 - przewidywane zakwaterowanie ok. 100 pracowników na każdej lokalizacji.

Przygotowujemy mieszkania z aneksami kuchennymi i łazienkami od 4 do 8 osób. Lubimy się rozwijać, dlatego dążymy do jeszcze wyższej jakości wykończeń naszych realizacji, z ogromną dumą i niecierpliwością oczekujemy na moment gdy będziemy mogli Państwu zaprezentować efekt naszych starań.

Wróć