Choose your language: pl en ua
Aktualności Viktoriia Sapelowa - kierownik ds. rekrutacji w Worker Service.

Viktoriia Sapelowa - kierownik ds. rekrutacji w Worker Service.

Poznajcie Viktoriię Sapelową, niewątpliwą gwiazdę naszego zespołu! Jej inspirująca droga, pełna wyzwań i determinacji, stanowi prawdziwy przykład osiągnięcia sukcesu. Przygotowaliśmy dla Was jej inspirującą historię.

Największy uśmiech Worker Service i jedna z najbardziej zdeterminowanych i odważnych osób w teamie – Viktoriia Sapelowa.

Do Polski przyjechała 5 lat temu spod Odessy. Startowała od pracy w fabryce automotive na linii produkcyjnej, bez znajomości języka polskiego, dziś jest kierownikiem ds. rekrutacji w Worker Service.

Rekrutuje pracowników z Ukrainy, Gruzji czy Białorusi. Odpowiada za cały proces: od ogłoszenia w zagranicznych serwisach, przez rozmowy kwalifikacyjne, zatrudnienie, legalizację pobytu. Pomaga w doborze noclegu, w sprawach ubezpieczeniowych czy zdrowotnych. Jednym zdaniem – dobry duch wszystkich zatrudnianych przez agencję. Jej telefon jest dostępny niemal całą dobę.

Zapytana o tajemnicę sukcesu firmy, mówi, że najwyższym kapitałem jest zaufanie, które przez lata ciężkiej i sumiennej pracy, udało się zdobyć u ludzi. Prywatnie najbardziej ceni sobie sprawiedliwe podejście do człowieka, uważa, że wszyscy zasługują na szacunek i równe traktowanie.

Dziś w pracy korzysta ze swojego pierwszego zawodu – skończyła średnią szkołę gastronomiczną – i wyżywa się również jako koordynator w restauracjach Kozackie Jadło. Uwielbia to, ale za nic w świecie nie chciałaby wrócić do gotowania.

Zakochała się w Polsce i Polakach i nigdzie się stąd nie wybiera. Już przywiozła tu niemal całą swoją rodzinę: mamę, tatę, siostrę, ciocię i kuzyna z rodziną. Dobrze im w Polsce.

Galeria


Wróć