Choose your language: pl en ua
O firmie

O firmie

agencja doradztwa personalnego żory

Nasza firma Worker Service łączy ze sobą innowacyjność oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo-płacowej, rekrutacji oraz legalizacji zatrudnienia.

Jesteśmy przekonani, iż kompleksowe usługi obu naszych firm znajdą zastosowanie w Państwa biznesie.

W ramach działalności Worker Service możemy zaproponować szeroki wachlarz usług związanych z leasingiem pracowniczym oraz pośrednictwem pracy. Z kolei druga z naszych firm istnieje na rynku od 2006 roku, rozszerzając jej działalność możemy Państwu zaproponować kompleksowe usługi outsourcingowe np. produkcyjne, magazynowe, jakościowe, sprzątające oraz kadrowo-płacowe.

W swojej ofercie mamy również szkolenia oraz coaching.

agencja doradztwa personalnego żory

agencja doradztwa personalnego żory


Co nas wyróżnia?

1. Zgrany i doświadczony zespół

Dzięki turkusowemu zarządzaniu w naszej organizacji, nasz zespół traktuje swoją prace jak powołanie, które wypełnia z pasją i przyjemnością. W naszej firmie staramy się znaleźć dla każdego pracownika zajęcie odpowiednie do jego talentów, dzięki temu zapewniamy kompetentną i holistyczną obsługę naszym klientom. Wierzymy w system burzy mózgów, który pozwala spojrzeć na problem z wielu aspektów, tak aby znaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla naszych zleceniodawców. Dzięki naszym wartościom oferujemy Państwu zespół, który z optymizmem i zaangażowaniem podchodzi do klienta w sposób indywidualny.

2. Naszym priorytetem jest człowiek jako istota

Stawiamy sobie za cel dostosowanie idealnej pracy do odpowiedniego kandydata. Jesteśmy przekonani o tym, że przez dobrze dobrane stanowisko, pracownik może wykorzystać swój największy potencjał zawodowy. Mogliśmy przez lata obserwować w jaki sposób dotychczas realizowano politykę w agencjach pracy tymczasowej oraz firmach outsourcingowych. Jesteśmy przekonani, że nasze indywidualne podejście do pracownika, pozwoli naszym klientom na przyjemność współpracy z oddaną kadrą pracowników produkcyjnych, kontroli jakości czy zadowolonej ekipy sprzątającej.

agencja doradztwa personalnego żory
agencja doradztwa personalnego żory

3. Działania, które podejmujemy są poparte wieloletnim doświadczeniem w sferze polityki personalnej w APT oraz firmach produkcyjnych branży automotive oraz elektronicznej.

4. Dbamy o pracowników jak o własną rodzinę

Stały kontakt koordynatorem, pomoc w legalizacji zatrudnienia - pobyt na dłużej lub na stałe, pomoc w edukacji i rozrywce, pomoc w legalizacji zatrudnienia rodziny.

5. Konkurencyjna cena.

Przez lata doświadczeń znamy wymagania rynku pracy - zarówno pracodawców i pracowników, dlatego możemy dostosować ceny naszych usług do każdych wymagań.

agencja doradztwa personalnego żory

6. Atrakcyjny pakiet medyczny, socjalny i sportowy.

Dla stałych pracowników, by zatrzymać pracowników na dłużej.

7. Szybka realizacja zamówień.

Ciągle poszerzamy naszą bazę kandydatów, w celu zapewnienia lepszej obsługi i szybszej reakcji na zamówienia.

8. Zapewniamy komfortowe warunki mieszkaniowe.

Mieszkania 4, 6 i 10 osobowe z aneksem kuchennym i łazienką, osobna strefa relaksu dla wszystkich mieszkańców oraz pralnia. Z doświadczenia wiemy jak bardzo istotny jest to czynnik, poprawiający efektywność w pracy.

agencja doradztwa personalnego żory

Wróć