Choose your language: pl en ua
Aktualności Nasze Animal Friendly Biuro w Żorach

Nasze Animal Friendly Biuro w Żorach

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest pracować w miejscu, gdzie zwierzaki są mile widziane? Dziś chcielibyśmy Wam opowiedzieć o tym, jak u nas w biurze na ulicy Przemysłowej 4 w Żorach czasami pojawiają się nietypowi goście.

W WorkerService przyjmujemy także naszych futrzastych przyjaciół! Często w naszym biurze można spotkać kociaki, króliki, psiaki i inne czworonogi. Dlaczego? Bo jesteśmy bardzo animal friendly i wiemy, że obecność zwierząt ma wiele korzyści.

Badanie przeprowadzone przez Purinę w 2017 roku pokazało, że praca ze zwierzętami ma pozytywny wpływ na nasze życie zawodowe i osobiste. Dla 40% osób poprawia to balans między pracą a życiem prywatnym, dla 24% poprawia relacje w miejscu pracy, a dla 45% sprawia, że atmosfera jest bardziej swobodna i przyjazna.

Dlatego z uśmiechem witamy w naszych budynkach zarówno kociaki, jak i psiaki, a czasem również inne czworonożne i piórka przyjaciele. Ich obecność dodaje uroku naszemu otoczeniu i przypomina nam, że praca to nie tylko zadania, ale również relacje i radość z obecności tych wesołych towarzyszy.

Galeria


Wróć