Choose your language: pl en ua
Aktualności

Aktualności

Najlepsze oferty pracy w WorkerService!

W WorkerService znajdziesz najlepsze oferty pracy w najlepszych warunkach! Dołącz do nas już dziś i rozpocznij swoją zawodową przygodę z liderem rynku!

Dowiedz się więcej
Nasz zespół wciąż się powiększa!

Z radością informujemy, że do działu koordynacji dołączył Roman. Życzymy mu powodzenia i wielu sukcesów w rozwoju razem z nami!

Dowiedz się więcej
Jakość usług WorkerService to nie przypadek!

Jeśli również chcesz profesjonalnego wsparcia, zapraszamy do nas.

Dowiedz się więcej
Nowa oferta pracy z WorkerService!

Poszukujemy kandydatów do pracy jako opiekun ptaków, a w szczególności sokołów w Katarze! Pięcioletnie centrum hodowli ptaków szuka pracowników z doświadczeniem, pasjonatów przyrody, którzy wiedzą, jak dbać o dzikie ptaki.

Dowiedz się więcej
Nowa strona internetowa WorkerService dla obywateli Mołdawii!

Z wielką radością przedstawiamy naszą nową stronę internetową, stworzoną specjalnie z myślą o osobach z Mołdawii poszukujących zatrudnienia w Polsce.

Dowiedz się więcej
Poznajcie Ezela, koordynatora ds. pracowniczych w WorkerService

Z tej strony Ezel, koordynator ds. pracowniczych w WorkerService. Nasza agencja zatrudnia pracowników w wielu branżach, dostarczając wsparcie naszym klientom poprzez dostarczanie doświadczonych pracowników, jak i tych bez doświadczenia. Pomagamy w całym procesie rekrutacji, dbając o każdy jego aspekt.

Dowiedz się więcej
Światowy Dzień Pszczół w WorkerService

Czy wiecie, że dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Pszczół? W WorkerService kochamy wszystkie zwierzęta, zarówno te małe, jak i duże. Dbając o naszą planetę, staramy się, aby nasze prezenty firmowe były ekologiczne i pyszne. Dlatego co roku obdarowujemy naszych klientów i przyjaciół miodami pochodzącymi z pasieki taty naszej Pani Prezes.

Dowiedz się więcej
Dalsza część pasji członków WorkerService!

Poznajcie Zhenię i Vlada, wielbicieli piłki nożnej!

Dowiedz się więcej
Nie tylko pracą człowiek żyje!

Poznajcie Adama z działu administracji. Jego pasją jest siatkówka. Dzięki naszym pasjom jesteśmy bardziej kreatywni i mamy więcej energii do działania.

Dowiedz się więcej
Nowości w WorkerService!

Jak ostatnio wspomnieliśmy, pierwsza grupa z Turcji uzyskała wizę pracowniczą i przyjechała do nas do Polski. Witaliśmy ich od razu na lotnisku, a wkrótce rozpoczną pracę.

Dowiedz się więcej
Strona
17
Wróć