Choose your language: pl en ua
Aktualności WorkerService na TuBiznes Opener Europa: Wspieramy Międzynarodową Współpracę!

WorkerService na TuBiznes Opener Europa: Wspieramy Międzynarodową Współpracę!

Jesteśmy dumni, że mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu TuBiznes Opener Europa. Agnieszka Socha, Prezes WorkerService, wzięła udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym współpracy polskich i ukraińskich przedsiębiorców. To dla nas ogromny zaszczyt i przywilej móc być częścią tak cennego spotkania biznesowego.

Wydarzenie zostało zorganizowane w międzynarodowej formule, jako spotkania biznesowe pod nazwą "TuBiznes Opener Europa". Tematem przewodnim była kooperacja śląskich przedsiębiorstw na rynku ukraińskim oraz inwestycje w województwie śląskim. W panelu dyskusyjnym pt. "Zmiana na polskim rynku pracy w związku z wojną w Europie Wschodniej", Agnieszka Socha, Prezes WorkerService, podzieliła się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem.

Dodatkowo, wydarzenie zawierało część szkoleniową, wzbogacającą wiedzę śląskich przedsiębiorców na temat rynku e-commerce.

TuBiznes Opener to inicjatywa organizowana przez grupę medialną tuPolska, skupiającą się na integracji i wsparciu przedsiębiorców. W trakcie tych spotkań biznesowych uczestnicy dzielą się wiedzą, omawiają istotne kwestie gospodarcze i budują bezcenne, nieformalne relacje biznesowe.

Jesteśmy wdzięczni za możliwość uczestnictwa w tym inspirującym wydarzeniu. To dla nas ważne, aby wspierać międzynarodową współpracę i dzielić się naszym doświadczeniem z innymi przedsiębiorcami.

Galeria


Wróć