Choose your language: pl en ua
Aktualności Wyróżnienie dla WorkerService w Programie Symbol 2022!

Wyróżnienie dla WorkerService w Programie Symbol 2022!

Nasza Agencja Pracy Tymczasowej WorkerService została uhonorowana tytułem Symbol Rozwoju Biznesu 2022 w ramach XII edycji Programu Symbol.

Dzisiaj to dla nas wielki dzień! Z ogromną radością pragniemy podzielić się z Wami fantastyczną wiadomością - zostaliśmy wybrani przez Kapitułę XII Programu Symbol 22 jako Symbol Rozwoju Biznesu 2022. To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie naszej ciężkiej pracy oraz oddania, które wkładamy w codzienną działalność.

Oficjalna ceremonia wręczenia tytułu odbędzie się podczas uroczystej Gali Finałowej Symbol 2022, która zaplanowana jest na 18 listopada w Katowicach, w pięciogwiazdkowym Hotelu Monopol. To dla nas wielka chwila, kiedy będziemy mogli dzielić się tą wyjątkową chwilą z Wami - naszymi partnerami i przyjaciółmi.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o naszej firmie i tym wyjątkowym wyróżnieniu, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem opublikowanym na portalu Monitor Rynkowy. Znajdziecie go pod poniższym linkiem: Link do artykułu

Dziękujemy Wam za wspieranie naszej misji i zaufanie, które nam okazujecie. To dzięki Wam osiągamy kolejne sukcesy.

Wróć