Choose your language: pl en ua
Aktualności 8 Edycja Pierniczkowych Warsztatów!

8 Edycja Pierniczkowych Warsztatów!

Piękny grudzień pełen magicznych chwil! Przeszło 25 godzin, 350 dzieci, 5 szkół - to rezultat 8. edycji „Pierniczkowych Warsztatów” w naszej firmie. Przyłączyliśmy się do dobrego uczynku i wspólnie tworzymy radość.

Przez ponad 25 godzin tworzyliśmy magię wraz z 350 małymi uczestnikami. Wspólnie z 5 szkołami z Miasta Żory i okolic, stworzyliśmy magiczną atmosferę kreatywnych zabaw i twórczości. Dzieci oddały się beztroskiej radości, a my cieszymy się, że mogliśmy do tego przyczynić się.

To nie koniec! Dorośli również przyłączyli się do akcji, przygotowując pierniczki w podziękowaniu dla tych, którzy chcą wsparć uchodźców wojennych poprzez finansową pomoc. To piękny gest, który pokazuje, że wspólnie możemy zmieniać świat.

Tak, nasze pierniki polecą daleko, aż na Ukrainę, niosąc ze sobą ciepło i wsparcie. To dla nas ogromne wyróżnienie, że możemy dołożyć swoją cegiełkę w niesieniu pomocy.

Wspólnie z Fundacją Podzielmy się Dobrem i przy gościnności Kozackie Jadło, tworzymy chwile pełne magii i dobra. Wierzymy, że te małe gesty prowadzą do wielkich zmian. Dziękujemy, że jesteście razem z nami na tej pięknej ścieżce.

Galeria


Wróć