Choose your language: pl en ua
Aktualności Siła, determinacja i pasja - Poznaj Gabriela Stuchlik z Worker Service!

Siła, determinacja i pasja - Poznaj Gabriela Stuchlik z Worker Service!

W każdym sukcesie kluczową rolę odgrywają osoby, które poświęcają swój czas i energię, aby go osiągnąć. Dziś pragniemy przedstawić Wam niezwykle inspirującą postać - Gabrielę Stuchlik, Dyrektora Generalnego Worker Service.

Za każdym sukcesem kryje się konkretna osoba, a zwykle to sztab właściwych ludzi.

Worker Service stworzyły kobiety. Poznajcie kolejną z pań, które budowały prestiż i siłę naszej agencji. Gabriela Stuchlik, dyrektor generalny Worker Service, współtworzyła firmę od samych jej początków. Dziś zarządza grupą ponad 500 osób. Dlatego mówi, że agencja to jej czwarte dziecko.
Oprócz trójki rodzonych - dziś już nastolatków, z których jest dumna najbardziej na świecie - to właśnie Worker Service i drużyna hokeja na trawie, której jest trenerką, zajmują najważniejszą część jej serca, umysłu i czasu.

Bo co tu dużo mówić, wszystkie trzy role to praca na 200 proc. Jak daje radę to wszystko pogodzić? Sama przyznaje: żelazną konsekwencją, doskonałą organizacją i samodyscypliną.

Z wykształcenia ekspert ds. zarządzania i kontrolingu. Przez 12 lat w kadrach przeszła przez wszystkie stopnie kariery, aż do stanowiska dyrektora generalnego Worker Service.
Wartością najważniejszą w jej życiu są ludzie – oni stanowią siłę każdego przedsięwzięcia i biznesu. Także naszego!

Galeria


Wróć