Choose your language: pl en ua
Aktualności Wspieramy Lokalne Inicjatywy: Rodzinny Festyn Piętnastki w Szkole Podstawowej nr 15 w Żorach.

Wspieramy Lokalne Inicjatywy: Rodzinny Festyn Piętnastki w Szkole Podstawowej nr 15 w Żorach.

Wielka radość towarzyszy nam za każdym razem, gdy możemy zaangażować się w lokalne inicjatywy. Ostatnio mieliśmy przyjemność wesprzeć Rodzinny Festyn Piętnastki. Był to niezwykły dzień pełen wspólnych chwil i wartościowych działań.

Nasz zespół z WorkerService miał okazję uczestniczyć w pięknym wydarzeniu - Rodzinnym Festynie Piętnastki. W Szkole Podstawowej nr 15 w Żorach, którą mieliśmy przyjemność odwiedzić, zapanowała wyjątkowa atmosfera. Wspólnie dołożyliśmy swoją cegiełkę do organizacji tego wydarzenia, które przyciągnęło wiele rodzinnych twarzy.

Miło nam było zobaczyć uśmiechnięte twarze podczas naszego poczęstunku. Dziękujemy za przyjęcie naszych przysmaków z otwartymi ramionami. To była prawdziwa przyjemność móc dostarczyć Wam chwilę słodkiego relaksu.

Jednak to nie koniec naszych aktywności! Wspólnie z uczniami i naszymi animatorami, stworzyliśmy piękne pocztówki, które trafią do żołnierzy walczących na Ukrainie. To mały gest, ale wiemy, że taka solidarność może zdziałać wiele dobrego. Wszystkie pocztówki, pełne wsparcia i dobrych życzeń, zostaną wysłane na front, abyśmy mogli podzielić się naszym wsparciem z tymi, którzy potrzebują go najbardziej.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią tego niesamowitego wydarzenia. Cieszymy się, że mogliśmy włączyć się w lokalną społeczność i razem tworzyć piękne chwile. Wspieranie inicjatyw, takich jak Rodzinny Festyn Piętnastki, jest dla nas niezwykle ważne. Wierzymy, że wspólnie tworzymy lepsze i bardziej zjednoczone społeczeństwo.

Galeria


Wróć