Choose your language: pl en ua
Aktualności Odkryj smak Ukrainy w naszym nowym projekcie - Restauracja Kozackie Jadło!

Odkryj smak Ukrainy w naszym nowym projekcie - Restauracja Kozackie Jadło!

Z dumą ogłaszamy nasz najnowszy projekt - Restaurację Kozackie Jadło! Ta wyjątkowa restauracja to efekt naszej współpracy z pasjonatami kulinariów. Przygotujcie się na prawdziwą ucztę smaków prosto z Ukrainy!

Z przyjemnością informujemy, że właśnie wystartował nasz najnowszy projekt, którego jesteśmy bardzo dumni – Restauracja Kozackie Jadło! Ten niezwykle apetyczny projekt jest efektem współpracy z pasjonatami kulinariów, którzy pragną zaprosić Was do świata smaków prosto z Ukrainy.

W Kozackim Jadle znajdziecie szeroki wybór wyśmienitych dań, które przeniosą Was w podróż po ukraińskiej kuchni. Od aromatycznej solianki, przez pyszne placuszki ziemniaczane z mięsem, po klasyczny kotlet drobiowy po kijowsku i oczywiście, niezrównane pierogi w różnych wariacjach. A na deser - tarty i syrniczki, które rozpieszczą Wasze podniebienia.

Zachęcamy Was do śledzenia profilu Facebook Restauracji Kozackie Jadło: Link, gdzie nie tylko rozsmakujecie się w smakach Ukrainy, ale także dowiecie się wiele o tradycjach kulinarnych naszych sąsiadów.

Jesteśmy dumni z naszych pracowników, którzy przyczynili się do tego wyjątkowego projektu. To właśnie ich zaangażowanie, pasja i talent sprawiły, że możemy zaprosić Was na niezapomnianą kulinarną podróż. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Wróć