Choose your language: pl en ua
Aktualności Zapraszamy na Letni Piknik Firmowy WorkerService!

Zapraszamy na Letni Piknik Firmowy WorkerService!

Przygotujcie się na niezapomniane chwile pełne zabawy i integracji! Wszystkich pracowników WorkerService oraz ich bliskich serdecznie zapraszamy na nasz Letni Piknik Firmowy w Żorach. To wyjątkowa okazja, by spędzić razem czas, cieszyć się pysznym jedzeniem i niezliczonymi atrakcjami.

W dniu 10 lipca chcemy Was wszystkich zaprosić na piknik, który przygotowaliśmy z myślą o Waszych potrzebach i oczekiwaniach. Miejsce akcji: ul. Zostawa 31 w Żorach, a startujemy o godzinie 15:00.

Czekają na Was niezapomniane smaki - pyszne dania z grilla, kulinaria kuchni ukraińskiej, słodkości i orzeźwiające napoje. A jeśli masz ochotę zaszaleć, karaoke i zawody sportowe będą na Ciebie czekać. Dla najmłodszych również mamy mnóstwo atrakcji - gry i zabawy sportowe, konkursy oraz wiele innych.

Gwarantujemy świetną muzykę i jeszcze lepszą atmosferę, bo DJ Szymon Babiarz KiS Dance sprawi, że zatańczycie do utraty tchu! A jeśli przyjdzie chwila ochłody, najpyszniejsze lody od American Ice Dream staną na wysokości zadania.

Nie zapomnijcie o fotobudce, która uchwyci najpiękniejsze chwile tego wyjątkowego dnia. Liczymy na to, że słońce będzie nas obdarzać swoim blaskiem

Wszystkie szczegóły na temat pikniku znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku. To będzie wyjątkowy dzień pełen radości, śmiechu i wspólnych wspomnień. Nie możemy się doczekać, aby Was wszystkich zobaczyć!

Do zobaczenia 10 lipca!

Wróć