Choose your language: pl en ua
Aktualności Podsumowanie Wspaniałego Pikniku Firmowego 2022!

Podsumowanie Wspaniałego Pikniku Firmowego 2022!

Wielkie wydarzenia zostawiają piękne wspomnienia! Dzisiaj chcielibyśmy podzielić się z Wami podsumowaniem niezwykłego Pikniku Firmowego 2022. To dzięki naszym utalentowanym współpracownikom i wspaniałej atmosferze udało nam się stworzyć niezapomniane chwile.

Dziękujemy każdemu z Was za udział w tym niesamowitym wydarzeniu! Piknik Firmowy 2022 był pełen radości, uśmiechu i integracji. Razem spędziliśmy wspaniałe rodzinne popołudnie, które zostanie w naszej pamięci na długo.

Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność dla naszych partnerów: dziewczyny z Kozackiego Jadła, które przygotowały wyśmienite posiłki dla 400 osób, oraz Szymona z KiS Dance, który sprawił, że impreza była pełna tańca i radości. Dziękujemy także animatorom z Tańczymy Szkoła Tańca i Animacji za wspaniałą zabawę, która bawiła zarówno dzieci, jak i dorosłych. Niech też wspaniałe zdjęcia Wojtka z uwiecznieni.pl - Agencja Fotograficzna będą przypominać nam te magiczne chwile.

Dziękujemy każdemu, kto wziął udział i włożył swoją energię w to wydarzenie. To dzięki Wam nasza firma jest pełna pozytywnej energii i wspólnych przeżyć. Do zobaczenia za rok, a teraz wracamy do pracy z nowym zapałem i jeszcze większą siłą dążenia do sukcesu!

Galeria


Wróć