Choose your language: pl en ua
Aktualności WorkerService w Służbie Dobra - Rodzinne Warsztaty Dekorowania Pierniczków!

WorkerService w Służbie Dobra - Rodzinne Warsztaty Dekorowania Pierniczków!

Wcielamy się w różne role! Tym razem nasi pracownicy, Gabrysia i Basia, wsparły organizację niezwykłej imprezy. Przyłączamy się do akcji Fundacja Podzielmy się Dobrem, aby razem tworzyć dobro!

Pokazujemy, że jesteśmy gotowi na wszelkie zadania! W tym wyjątkowym przypadku, Gabrysia i Basia z naszego zespołu, zaangażowały się w organizację niezwykłej imprezy. Tym razem wspomagaliśmy przy najsłodszej aktywności - pieczeniu pierniczków podczas Rodzinnych Warsztatów Dekorowania Pierniczków.

To było nie tylko pyszne, ale także wartościowe przedsięwzięcie. Cała suma zebrana podczas warsztatów, które zorganizowała Fundacja Podzielmy się Dobrem, zostanie przekazana dla organizacji Nieobcy, aby pomóc osobom dotkniętym przez wojnę na Ukrainie. Razem tworzymy pozytywne zmiany!

Impreza była owocem wspaniałej współpracy z Kingą Jureczko-Kowalską ze Stowarzyszenia Ku Naturze oraz Leśną Szkołą Podstawową w Żorach. W WorkerService łączymy pracodawców i pracowników w duchu współpracy, a także angażujemy się w działania dobroczynne i inicjatywy społeczne, aby przyczynić się do lepszego świata.

Wróć