Choose your language: pl en ua
Aktualności Nasza Historia Rozwoju i Zaangażowania w Ludzi

Nasza Historia Rozwoju i Zaangażowania w Ludzi

Od jednej lodziarni w centrum handlowym po różnorodne dziedziny działalności, które obejmują nie tylko pracę tymczasową, ale także komfortowe mieszkania pracownicze. Poznajcie naszą drogę i wartości, na jakich się opieramy!

WorkerService to historia dynamicznego wzrostu i zaangażowania. Rozpoczęliśmy naszą działalność 16 lat temu jako jedna lodziarnia w centrum handlowym. Jednak dzięki ciężkiej pracy i oddaniu, szybko poszerzyliśmy swoją obecność. Dziś mamy zaszczyt działać w pięciu lokalizacjach: Żory, Mikołów, Katowice, Wrocław i Bielsko-Biała.

Pod marką Agnieszki Sochy funkcjonujemy dziś nie tylko jako lodziarnia, ale również jako:

  • 5 lodziarni, które kuszą pysznymi smakami,
  • 7 budynków z komfortowymi mieszkaniami dla naszych pracowników w Żorach i Bielsku-Białej,
  • firmę remontowo-budowlaną, która odmienia przestrzenie,
  • agencję pracy tymczasowej, która łączy pracowników z pracodawcami.

Naszym fundamentem zawsze byli i są ludzie. Doceniamy ich zaangażowanie, pracę i poświęcenie, dlatego oferujemy komfortowe mieszkania pracownicze. Lokale 2, 4, 6 i 10-osobowe wyposażone w aneks kuchenny, łazienkę oraz osobną strefę relaksu i pralnię.

Jeśli jesteś w poszukiwaniu dobrej pracy lub potrzebujesz wygodnego mieszkania, jesteśmy tu, aby pomóc. Daj nam znać, a odpowiemy na Twoje potrzeby. Dla nas to nie tylko biznes – to sposób, w jaki tworzymy lepsze warunki dla naszych współpracowników. Z nami, zawsze znajdziesz miejsce, gdzie warto być.

Wróć