Choose your language: pl en ua
Aktualności Nowa Nagroda dla WorkerService - Sukcesy Dzielone z Radością!

Nowa Nagroda dla WorkerService - Sukcesy Dzielone z Radością!

Mamy ogromną przyjemność podzielić się kolejnym wspaniałym osiągnięciem naszej agencji pracy tymczasowej! Już teraz możemy cieszyć się z kolejnej nagrody, która czeka na nas w Berlinie.

Z ogromną radością ogłaszamy, że nasza Agencja Pracy Tymczasowej otrzymała kolejną prestiżową nagrodę! To niewiarygodne wyróżnienie, które odbierzemy w czerwcu w Berlinie, z rąk przewodniczącego Komisji Europejskiej. Choć to wydarzenie jeszcze przed nami, to już teraz możemy się nią niezmiernie cieszyć!

To dla nas potwierdzenie, że nasza misja i wizja firmy naprawdę znacząco wpływają na życie wielu ludzi. Nasza praca łączy przedsiębiorców i pracowników, wspomagając ich w znalezieniu zatrudnienia i osiągnięciu niezależności. Cieszymy się, że nasza działalność nie tylko przynosi korzyści gospodarcze, ale także odzwierciedla naszą wrażliwość na kwestie społeczne i zaangażowanie charytatywne. To właśnie ta kombinacja przynosi nam tak wspaniałe rezultaty.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym pracownikom, klientom, współpracownikom i wszystkim osobom, które nas wspierają i są częścią naszej historii sukcesu. To dzięki Wam nasze działania przynoszą tak piękne owoce. Jesteśmy gotowi kontynuować naszą misję, inspirując i wpływając na pozytywną zmianę w świecie zatrudnienia.

Galeria


Wróć