Choose your language: pl en ua
Aktualności Historia Sukcesu: Żenia z WorkerService!

Historia Sukcesu: Żenia z WorkerService!

Dziś pragniemy Wam przedstawić męską stronę naszej firmy. Poznajcie Yevhena Teplova, znanego jako Żenia – młodego człowieka z niezwykłą determinacją i pasją.

Yevhen, zaledwie 24 lata młody, a już z doświadczeniem, które imponuje. Przyjechał do Polski z rodziną sześć lat temu, a jego pierwszym krokiem na zawodowej ścieżce była praca w fabryce. W WorkerService zaczynał od podobnych stanowisk, które dały mu solidną bazę.

Po dwóch latach Yevhen postanowił podjąć nowe wyzwanie i przekonać nas, że może być doskonałym rekruterem. Dzięki swojej determinacji, zaangażowaniu i świetnej znajomości języka polskiego, udowodnił, że ma w sobie to, czego szukamy. I oczywiście, miał absolutnie rację!

Dziś, choć młody wiekiem, Yevhen opiekuje się trzystuosobową grupą pracowników. Jego wsparcie sięga od momentu przyjazdu do Polski, poprzez znalezienie pracy, aż do rozwiązywania codziennych problemów. To dla niego nie tylko praca, to misja.

Żenia jest zachwycony Polską i Polakami, a my jesteśmy zachwyceni Żenią! W WorkerService cieszymy się, że możemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju ich potencjału i kształtowaniu ich kariery.

To historia sukcesu, która pokazuje, że determinacja, zaangażowanie i pasja są kluczem do osiągnięcia nawet największych celów. Dziękujemy, Żenia, za Twoją inspirującą postawę!

Wróć