Choose your language: pl en ua
Aktualności Pasja i Drużynowy Duch: WorkerService na Boisku!

Pasja i Drużynowy Duch: WorkerService na Boisku!

Dzisiaj mamy przyjemność podzielić się z Wami naszą sportową inicjatywą "po godzinach". Panowie z naszej firmy zaskoczyli nas zakładając drużynę piłkarską o nazwie WorkerService. To dla nas ogromna duma i radość! Czy jesteście gotowi kibicować?

W WorkerService pasja to coś, co nas napędza nie tylko w pracy, ale także po godzinach. Dlatego mamy ogromną radość dzielić się z Wami naszą sportową inicjatywą! Drużyna panów z naszej firmy postanowiła stworzyć zespół piłkarski o nazwie WorkerService.

Chcielibyśmy zaprosić Was, drodzy Kibice, do kibicowania naszej drużynie. Jeśli zobaczycie czarne koszulki z logo WorkerService podczas rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, zachęcamy Was do mocnego trzymania kciuków za naszych zawodników! To dla nich nie tylko gra, to duch drużyny i wspólnota, którą budują.

Chłopaki, dajcie z siebie wszystko na boisku! A Wy, nasi wierni Kibice, bądźcie z nimi duchem i entuzjazmem. Piłka to nie tylko gra, to wspólnota i emocje, które razem tworzymy. Trzymajcie za naszych zawodników kciuki, a my obiecujemy Wam niezapomniane chwile na boisku!

Niech ta sportowa inicjatywa przyniesie nam wszystkim radość, integrację i niezapomniane emocje. Niech WorkerService na boisku brzmi dumnie i z pasją!

Galeria


Wróć