Choose your language: pl en ua
Aktualności Wspieramy Pasję i Talent: CN-CUP 2022

Wspieramy Pasję i Talent: CN-CUP 2022

Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy być częścią 3. edycji turnieju hokeja na trawie - CN-CUP 2022, organizowanego przez klub sportowy Cieszyn. To wydarzenie, które jest dla nas źródłem dumy i radości. Wspierając młodych sportowców, wspólnie budujemy przyszłość ich pasji i talentu!

W WorkerService zawsze stawiamy na wartości, takie jak rozwój, pasja i wspieranie młodych talentów. Dlatego z dumą byliśmy sponsorem 3. edycji turnieju hokeja na trawie - CN-CUP 2022, organizowanego przez klub sportowy Cieszyn.

Cieszmy się razem z młodymi utalentowanymi sportowcami, którzy w trakcie 3 dni zmagań na hali UŚ Cieszyn, dawali z siebie wszystko, prezentując nie tylko swoje umiejętności, ale także determinację i zapał do rywalizacji. Wszyscy uczestnicy zasłużyli na uznanie i gratulacje!

Współorganizacja tego międzynarodowego święta hokeja na trawie jest dla nas wielkim wyróżnieniem. To wyjątkowa okazja, aby wspierać pasję młodych sportowców i pomagać im w rozwoju ich umiejętności oraz wartości, jakie niesie za sobą sport.

Dziękujemy klubowi sportowemu Cieszyn za zaufanie i możliwość bycia częścią tego wyjątkowego wydarzenia. To dla nas ogromna przyjemność być świadkami i współtwórcami takich chwil, które przyczyniają się do budowania przyszłości sportu i pasji. Cieszmy się razem z sukcesami i osiągnięciami naszych młodych sportowców!

Galeria


Wróć