Choose your language: pl en ua
Aktualności Od Lodziarni do Wielopłaszczyznowej Firmy - Poznaj Worker Service!

Od Lodziarni do Wielopłaszczyznowej Firmy - Poznaj Worker Service!

Przeszliśmy długą drogę od skromnej lodziarni w centrum handlowym do rozległej firmy o różnorodnych działaniach. Dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami historią rozwoju Worker Service i pokazać, jak bardzo zależy nam na naszych pracownikach.

Nasza historia to historia wzrostu i pasji do tworzenia. Naszą działalność 16 lat temu rozpoczęliśmy od jednej lodziarni w centrum handlowym. To był nasz pierwszy krok ku temu, co mamy dziś. Dzięki determinacji i zaangażowaniu w krótkim czasie rozrośliśmy się do 5 lokalizacji w Żorach, Mikołowie, Katowicach, Wrocławiu i Bielsku-Białej.

Obecnie firma Agnieszki Sochy to znacznie więcej niż lodziarnie. Ma ona na swoim koncie:

  • Pięć lodziarni,
  • 7 budynków z mieszkaniami dla pracowników w Żorach i Bielsku-Białej,
  • Aktywną firmę remontowo-budowlaną,
  • Agencję pracy tymczasowej
  • Smakowity catering z kuchnią ukraińską – Kozackie Jadło.

Od samego początku kładziemy nacisk na ludzi. Doceniamy i troszczymy się o naszych pracowników, dlatego oferujemy im komfortowe mieszkania pracownicze. To miejsca, w których mogą poczuć się jak w domu, z wygodnymi aneksami kuchennymi, łazienkami, strefami relaksu dla wszystkich mieszkańców oraz dostępem do pralni.

 Jeśli szukasz dobrej pracy lub potrzebujesz mieszkania, skontaktuj się z nami pod numerem ☎ 600 195 280. Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje potrzeby i pomóc Ci znaleźć rozwiązanie.

Galeria


Wróć