Choose your language: pl en ua
Aktualności Ekologiczne Innowacje w WorkerService - Energia ze Słońca!

Ekologiczne Innowacje w WorkerService - Energia ze Słońca!

W trosce o naszą planetę, wdrożyliśmy innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne na kilku naszych obiektach. Z przyjemnością przedstawiamy nasz zielony krok naprzód!

W WorkerService troszczymy się o naszą planetę. Dlatego na naszych obiektach zamontowaliśmy panele fotowoltaiczne, które pozwalają na tworzenie zeroemisyjnych miejsc pracy. To ekologiczne rozwiązanie zastosowaliśmy już w naszych hotelach pracowniczych przy ulicy Strażackiej i Wygoda w Żorach. A to nie koniec - montaż paneli fotowoltaicznych planujemy również na obiekcie, który pełni funkcję siedziby naszego biura przy ul. Przemysłowej w Żorach.

Troska o środowisko naturalne to jeden z naszych priorytetów na ten rok. Dążymy do tworzenia bardziej zrównoważonych i ekologicznych miejsc pracy, w których komfort pracowników i zrównoważony rozwój idą w parze.

Chcemy również zadbać o komfort naszych pracowników. Oferujemy mieszkania pracownicze o różnych standardach, łącznie z aneksem kuchennym i łazienką. Zawsze zapewniamy osobną strefę relaksu dla mieszkańców oraz pralnię.

Wróć