Choose your language: pl en ua
Aktualności Ekologiczne Rozwiazania w WorkerService - Fotowoltaika na Naszych Hotelach Pracowniczych

Ekologiczne Rozwiazania w WorkerService - Fotowoltaika na Naszych Hotelach Pracowniczych

W trosce o przyszłość planujemy zielone zmiany! Przedstawiamy naszą innowacyjną decyzję dotyczącą energii w hotelach pracowniczych.

W naszej Agencji Pracy Tymczasowej WorkerService dbamy nie tylko o komfort Twoich pracowników, ale także o środowisko naturalne. Dlatego z dumą ogłaszamy, że idziemy w kierunku ekologicznego rozwoju!

Rozpoczynamy nowy rok z ambitnym celem - nasze hotele pracownicze zostaną wyposażone w instalacje fotowoltaiczne. To innowacyjne rozwiązanie pozwoli nam tworzyć zeroemisyjne obiekty, korzystając z odnawialnej energii słonecznej. Tym samym, przyczyniamy się do ochrony środowiska i stawiamy na zrównoważony rozwój.

Jako Agencja, naszym priorytetem jest nie tylko tworzenie trafnych połączeń między pracodawcami a pracownikami, ale także działanie z myślą o przyszłości naszej planety.

Jednocześnie kontynuujemy naszą ofertę komfortowych mieszkań pracowniczych. Nasze lokale, dostępne w różnych konfiguracjach (2, 4, 6 i 10-osobowe), zapewniają wygodę i prywatność. Aneksy kuchenne, łazienki oraz osobne strefy relaksu i pralnie - wszystko, by zapewnić odpowiednie warunki życia Twoim pracownikom.

Wróć