Choose your language: pl en ua
Aktualności Inspirujące Spotkanie w Regionalnej Izbie Przemysłowo-Handlowej

Inspirujące Spotkanie w Regionalnej Izbie Przemysłowo-Handlowej

Wspaniale spędziliśmy czas na noworocznym spotkaniu Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach, reprezentując naszą firmę WorkerService.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w wyjątkowym noworocznym spotkaniu Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach. Jesteśmy dumni, że WorkerService jest członkiem tej prestiżowej organizacji, która skupia przedsiębiorców z naszego regionu.

Podczas tego spotkania mieliśmy okazję wysłuchać profesora Mariana Nogi, który w przystępny sposób przedstawił wyzwania gospodarcze na rok 2023. Inspirujące były również słowa pana Adama Neumanna, prezydenta miasta Gliwice, który podkreślił znaczenie zakładu dla lokalnej społeczności. Niezwykle cenne wskazówki i plany na przyszłość zaprezentował pan Andrzej Korpak, dyrektor zakładu i członek zarządu Stellantis Gliwice, który pokazał nam wyjątkowość naszego zakładu na tle innych fabryk branży motoryzacyjnej.

Spotkanie odbyło się w siedzibie Stellantis Gliwice (dawny Opel), a możliwość poznania tego nowoczesnego zakładu była dla nas niezwykle ciekawym i inspirującym doświadczeniem.

Dziękujemy Regionalnej Izbie Przemysłowo-Handlowej za to wartościowe wydarzenie i inspirujące przemówienia.

Galeria


Wróć