Choose your language: pl en ua
Aktualności Gorący Weekend z Kozackim Jadłem w Ustroniu!

Gorący Weekend z Kozackim Jadłem w Ustroniu!

Halo Ustroń! Czy czekaliście na smakowite doznania? Oto gorący weekend, w którym ekipa Kozackie Jadło przybywa z wyjątkowym menu. Przygotujcie się na kulinarne uniesienia!

Już nie możemy się doczekać gorącego weekendu! Ekipa Kozackie Jadło właśnie zawitała do Waszego miasta, gotowa obdarować Was smakołykami, których od dawna oczekiwaliście.

Wspólnie z niezawodną ekipą WorkerService przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Teraz możecie cieszyć się najlepszymi lodami w mieście! Jeśli czujecie wielki głód, to mamy dla Was propozycję, która Was zachwyci - zapraszamy do spróbowania ukraińskich pyszności.

Nie musisz się spieszyć, będziemy tu dla Was codziennie od godziny 10 do 18. Znajdziecie nas w samym sercu Ustronia, na malowniczym rynku. Czekają na Was tarty na słodko i słono, pączki z ciasta twarogowego, pierogi, pielmienie, czebureki oraz tradycyjne ukraińskie smaki jak barszcz czy salianka.

Zapraszamy Was do spędzenia u nas cudownego czasu, pełnego smaków i uśmiechu. Wyjątkowy weekend z Kozackim Jadłem już czeka na Was w Ustroniu!

Galeria


Wróć