Choose your language: pl en ua
Aktualności Charytatywny Projekt Pierniczkowych Warsztatów!

Charytatywny Projekt Pierniczkowych Warsztatów!

W trosce o innych rozpoczęliśmy wyjątkowy projekt razem z Fundacją Podzielmy się Dobrem. Przez pierniczki i kreatywną zabawę, wspieramy uchodźców wojennych oraz dzieci.

Wspólnie z Fundacją Podzielmy się Dobrem, nasza firma WorkerService przyjęła się do charytatywnego przedsięwzięcia „Pierniczkowe Warsztaty”.

Dziś mieliśmy przyjemność gościć w Przedszkolu Blisko Dziecka i Natury. Od początku grudnia, razem ze wspaniałymi dziećmi z żorskich szkół i przedszkoli, wypiekamy i zdobimy pierniczki. W trakcie zabawy i twórczości, dzieci oddają się radości tworzenia.

Ale to nie koniec! Dorośli włączyli się do akcji, przygotowując pierniki jako wyraz podziękowania dla tych, którzy chcą wsparć uchodźców wojennych poprzez finansową pomoc. To piękne gesty, które łączą naszą lokalną społeczność z potrzebami daleko położonych osób.

Wielką radość sprawia nam fakt, że nasze pierniki będą również trafiać na Ukrainę, przekazując ciepło i wsparcie potrzebującym. To dla nas niezmiernie istotne, że możemy wnieść swój wkład w pomoc Ukrainie.

Dziękujemy Fundacji Podzielmy się Dobrem, za wspólną pracę oraz Przedszkolu Blisko Dziecka i Natury za gościnność. To razem tworzymy piękne chwile i przynosimy ulgę tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

Galeria


Wróć