Choose your language: pl en ua
Praca Pracodawca

Pracodawca

pracodawca

Oferta naszej agencji skierowana jest do każdej firmy, niezależnie od wielkości i zapotrzebowania kadrowego.

Naszym celem jest ograniczenie zatrudnienia w szarej strefie oraz pomoc przedsiębiorcom w elastycznym i jednocześnie uczciwym zatrudnieniu.

Usługi WorkerService pozwalają połączyć interesy obu stron. Przejmujemy obowiązki kadrowo – płacowe, prowadzimy pracownika od rekrutacji po zakończenie jego zatrudnienia.

Pracodawca zyskuje pracownika – bez wielu obciążeń związanych z jego zatrudnieniem, pracownik – unikalną szansę na wzmocnienie w obszarach zawodowych, finansowych czy społecznych.

Wzajemne zobowiązania pracownika i pracodawcy mogą wygasnąć po upływie czasu pierwszej umowy – lub stać się początkiem wieloletniej współpracy opartej na praktycznej znajomości potrzeb, oczekiwań i potencjału drugiej strony.

pracodawca
Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.