Choose your language: pl en ua

Gdzie szukać wykwalifikowanego pracownika produkcyjnego z zagranicy?


Mogłoby się wydawać, że znalezienie dobrego pracownika nie jest szczególnie trudne. Okazuje się jednak, że z biegiem lat staje się to coraz bardziej utrudnione. Z tego względu wielu pracodawców decyduje się na zatrudnianie osób z zagranicy. Czy wiesz, gdzie i jak znaleźć wykwalifikowaną kadrę do swojej firmy?

W jaki sposób znaleźć dobrego pracownika z zagranicy?

Nie ulega wątpliwości, że metod poszukiwania pracownika jest naprawdę wiele. W tym celu oczywiście najrozsądniej jest skorzystać z Internetu. W pierwszej kolejności warto dodać kilka ogłoszeń na popularne serwisy społecznościowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby poszukać również forów zrzeszających pracowników zagranicznych.

Powyższe metody wymagają jednak sporo wolnego czasu. Chodzi tu zarówno o oczekiwanie na odpowiedź ze strony zainteresowanych, jak i ich późniejszą rekrutację. Konieczne jest bowiem zweryfikowanie kwalifikacji zadeklarowanych przez potencjalnych pracowników. Aby znacząco skrócić czas poszukiwania, możesz skorzystać z usług wyspecjalizowanej agencji pracy.

Czy warto zatrudnić pracownika produkcyjnego z zagranicy przez agencję pracy?

Na to pytanie zdecydowanie trzeba odpowiedzieć twierdząco. Decydując się na współpracę z agencją pracy, możesz szybko znaleźć odpowiednią osobę na dane stanowisko. Pamiętaj również, że zatrudniając obcokrajowca, zobowiązany jesteś do dopełnienia różnorodnych formalności. Jeżeli jednak skorzystasz z usług agencji pracy, wszelkie sprawy urzędowe zostaną załatwione za Ciebie.

Jeżeli chcesz znaleźć dobrego pracownika produkcyjnego spoza kraju, zapraszamy Cię do kontaktu. Jako agencja pracy w Pszczynie dopełnimy wszelkich starań, aby szybko zrealizować cały proces. Kandydatów dobieramy skrupulatnie, uprzednio dokładnie zapoznając się z ich kompetencjami oraz kwalifikacjami. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą odnajdziesz odpowiednią kadrę pracowników z zagranicy.

Wróć do bloga