Choose your language: pl en ua

Blog

Outsourcing jako trzon współczesnego biznesu

Nie ulega wątpliwości, że modelów biznesowych jest naprawdę wiele. Współcześnie coraz większą popularnością cieszy się różnego rodzaju outsourcing, który może znacząco usprawnić i ułatwić funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Można powiedzieć, że jest to nowoczesny sposób prowadzenia firmy, który zdecydowanie warto wdrożyć. Czy wiesz, na czym polega i jakie korzyści gwarantuje?

Czytaj dalej

Gdzie szukać wykwalifikowanego pracownika produkcyjnego z zagranicy?

Mogłoby się wydawać, że znalezienie dobrego pracownika nie jest szczególnie trudne. Okazuje się jednak, że z biegiem lat staje się to coraz bardziej utrudnione. Z tego względu wielu pracodawców decyduje się na zatrudnianie osób z zagranicy. Czy wiesz, gdzie i jak znaleźć wykwalifikowaną kadrę do swojej firmy?

Czytaj dalej

Dlaczego warto zatrudniać pracowników ze Wschodu?

Nie ulega wątpliwości, że obywatele krajów wschodnich coraz chętniej przyjeżdżają do Polski w celu znalezienia stabilnej pracy. Wynika to przede wszystkim z chęci poprawy swoich warunków bytowych. Czy warto dać im pracę?

Czytaj dalej

Dlaczego obywatele Ukrainy szukają pracy w Polsce?

W Polsce możemy spotkać wielu obcokrajowców z krajów wschodnich, w tym obywateli Ukrainy. Dotyczy to w szczególności średnich i dużych miast, których struktura demograficzna bywa pod tym względem bardzo zróżnicowana. Zdecydowana większość z nich przybywa do naszego kraju w celach zarobkowych. Czy wiesz, dlaczego wybierają akurat Polskę?

Czytaj dalej